Aktuálně 50364 nabídek práce!

Nabídka práce: ODBORNÝ ZAMĚSTNANEC/KYNĚ ICT / ODBAVOVACÍ SYSTÉMY, Liberec

Pozice:
ODBORNÝ ZAMĚSTNANEC/KYNĚ ICT / ODBAVOVACÍ SYSTÉMY
Zaměstnavatel:
KORID LK, spol. s r.o.
IČO:
27267351
Oblast (okres, kraj):
Liberec
Obor práce:
Informační technologie
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ne
Mzda:
35000
Popis práce:

Požadujeme:
- flexibilita
- samostatnost
- komunikativnost
Platové podmínky: 35 000- 45 000Kč specialista
(v případě vedoucí pozice 50 000-60 000Kč)
Náplň práce:
- práce s novým odbavovacím systémem (multikanálový odbavovací systém):
- analýza funkčnosti systému
- analýza datových toků
- komunikace s dodavateli systému
- definice analytických sestav a práce s nimi
- návrh na rozvoj systémů
- zajištění provozu e-shopu eshop.iidol.cz a mobilní aplikace Idolka:
- dohled nad funkčností
- řešení stížností uživatelů
- komunikace s dodavateli
- zajištění provozu prodejního SW na Kontaktních místech Opuscard:
- aktualizace SW, dohled nad funkčností
- řešení problémů SW a HW na Kontaktních místech
Zákonné předpoklady:
- způsobilost k právním úkonům
- ovládání českého jazyka
Kvalifikační předpoklady:
- min. ukončení středoškolského vzdělávání s maturitou
- logické uvažování
Jiné požadavky:
- znalost práce s výpočetní technikou (MS Office-Word, Excel)
- řidičské oprávnění skupiny B
- základní komunikace v cizím jazyce výhodou (EN)
Uchazeči předloží písemnou přihlášku, která musí obsahovat tyto náležitosti:
- označení výběrového řízení
- jméno, datum narození, bydliště
- strukturovaný životopis, ve kterém jsou uvedeny údaje o dosavadních zaměstnáních, odborných znalostech a dovednostech
- motivační dopis
- kontaktní e-mail a telefon
- kopie dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání
- datum a podpis uchazeče
Předpokládaný termín nástupu: dle dohody (nástup možný ihned)
Zaměstnanecké výhody: různé vzdělávací programy (např. kurzy cizích jazyků), zaměstnanecké benefity, odpovídající mzdové ohodnocení, zázemí stabilní společnosti a příjemné pracovní prostředí
Způsob podání přihlášky: elektronicky na e-mail: admin@korid.cz

Kontakt na zaměstnavatele

Kontaktní osoba:
Monika Chybíková
Telefon:
485 226 656
Počet zobrazení inzerátu:
228×